Bal integracyjny: „Muzykalne Serce Oddam”

Po raz 17 został zorganizowany bal integracyjny „Muzykalne Serce Oddam” dedykowany osobom z niepełnosprawnością. Impreza odbyła się 6 lutego 2020r. w Domu Kultury „Zacisze” Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Partnerem balu był między innymi projekt „Warszawski Zintegrowany System Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie. Witaliśmy gości smaczną krówką i projektową ulotką. Dodatkowo uczestnicy mogli skorzystać z kącika z napojami i słodyczami.

Atrakcyjny program balu, był dostosowany dla każdego z uczestników. Przewidziane były liczne konkursy, gry i zabawy, które poprowadził niezastąpiony DJ Piotr. W wydarzeniu uczestniczyło około 200 osób, które z pewnością pojawią się w przyszłym roku. Ta niezwykła impreza co roku przyciąga coraz liczniejsze grono odbiorców.

Bal integracyjny miał na celu pokazanie, że osoby z niepełnosprawnością mają takie same prawa jak my wszyscy. Tak jak inni chcą realizować swoje marzenia i spełniać plany zawodowe czy osobiste. Nie potrzebują litości, a jedynie wsparcia i zrozumienia.

Zapraszamy za rok!!!